Chcesz mieć pewność, że nieruchomość, w którą zainwestujesz będzie trafiona? Przekonaj się na własne oczy. Umów się z nami i sprawdź, czy poczujesz się jak w domu. Do końca roku do użytku oddamy 8 lokali z garażami i ogródkami.

 

Raport brygadzisty

To pewne, dotrzymamy terminu. Wszystkie prace idą zgodnie z planem. Od betonowych fundamentów zbrojonych stalowym drutem po dachy pokryte wysokiej jakości blachodachówką. Kolejny etap za nami. Prace hydrauliczne i elektryczne są zakończone. Balkony zaizolowane. Ocieplenie budynków oraz elewacja wykonane. Zostało tylko uporządkować teren i zadbać o jego zewnętrzny wygląd. Zapraszamy! Już teraz jest co podziwiać.

Nowe mieszkania w Radzyminie

Planujesz zakup mieszkania w nowym budownictwie, ale nie chcesz zwlekać z przeprowadzką? Cenisz wysokiej jakości materiały i dobrze wykonaną robotę? Spełnimy Twoje oczekiwania. W sprzedaży zostało już tylko kilka lokali, które oddamy do użytku w tym roku. Warto nas sprawdzić, bo budujemy jak dla siebie. Tworzymy idealną przestrzeń, którą możesz zaprojektować dla swojej rodziny. Cała inwestycja to 16 lokali mieszkalnych. Każda z nieruchomości składa się z kuchni, salonu, 4 sypialni, 2 łazienek, balkonu, tarasu i kotłowni (spiżarni lub prali – jak wolisz). Do tego garaż i ogródek! Wszystko w spokojnej okolicy.


Sprawdź, co kupujesz

Daj się zaprosić na osiedle Modra, które powstaje 10 minut spacerem od centrum Radzimina. Przekonaj się, czy kameralna okolica, to wymarzona przestrzeń, w której chcesz odpoczywać po pracy. Jeśli tak, to zapewne pokochasz każdą wolna chwilę, spędzoną z najbliższymi w ogrodzie lub na spacerze. Prócz urokliwych ścieżek w pobliżu znajdują się: sklepy, placówki edukacyjne i medyczne, restauracje, apteka, poczta, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy oraz wyjazd na trasę S8. Gdy zatęsknisz za miejskim życiem, szybko dojedziesz do centrum Warszawy (jedynie 25 km).

Sprzedając nowe mieszkania w Radzyminie dobrze radzimy. Skorzystaj z naszego doświadczenia, żeby budować swoje marzenia!