Szukasz dachu nad głową dla siebie i dla rodziny? Mamy to! Marzysz o życiu w pięknej okolicy? Sprawdź dostępność nieruchomości w Radziminie. 16 nowych lokali z garażami i ogródkami już w sprzedaży. Jeszcze w tym roku do użytku zostanie oddanych 8 mieszkań. Jesteśmy tego pewni, bo kolejne etapy budowy zakończyły się sukcesem.

Raport brygadzisty

Można by powiedzieć, że dopiero co izolowaliśmy betonowe fundamenty zbrojone stalowym drutem, a już dziś mamy dachy pokryte wysokiej jakości blachodachówką. Światło do mieszkań wpada przez okna na dobrych profilach. Specjaliści rozpoczęli prace hydrauliczne i elektryczne. Za chwilę będą położone tynki wewnętrzne oraz elewacja zewnętrzna domów. To tylko krok od zakończenia budowy.

 

Dobra rada – zamieszkaj w Radziminie

Osiedle Modra powstaje 10 minut spacerem od centrum Radzimina. To spokojna, kameralna okolica, w której można korzystać z uroków natury. Przydomowy ogródek pozwoli cieszyć się wolnym czasem spędzonym z rodziną. Stanie się przestrzenią zabaw i strefą relaksu z najbliższymi. Przestronny salon, 4 sypialnie, 2 łazienki i kuchnia sprawią, że każdy poczuje się swobodnie. Balkon i taras zachęcą do lektury, wspólnych posiłków i długich rozmów. A gdy pojawi się tęsknota za gwarem i dynamiką miasta, szybko będzie można dojechać do centrum Warszawy oddalonego o jedyne 25 km.

 

Rodzina z Radzimina

Nieruchomości w Radziminie to inwestycja stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, które cenią sobie życie w spokojnej okolicy, a jednocześnie pragną mieć dostęp do wszelkich korzyści funkcjonowania w mieście. W pobliżu znajdują się: sklepy, placówki edukacyjne i medyczne, restauracje, apteka, poczta, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy oraz wyjazd na trasę S8. Wieloletnie doświadczenie w branży podpowiada nam, że warto budować jak dla siebie. Dlatego wybieramy miejsca, które nas oczarowują i tam robimy to, co do nas należy. Wykorzystujemy sprawdzone materiały. Kolejne segmenty wykonujemy z dbałością o każdy detal. Wiemy, że najwyższa jakość jest gwarantem satysfakcji naszych klientów – przyszłych właścicieli nieruchomości w Radziminie.