Z dzienniczka brygadzisty
Prace na budowie idą w dobrym tempie. Wskakujemy na kolejny poziom i to widać! Betonowe fundamenty zbrojone stalowym drutem wyizolowane. Mury zerowej kondygnacji postawione. Stropy nad parterem zalane. Murowanie ścian osłonowych na piętrze za nami. Wielkimi krokami zbliżamy się do montażu więźby dachowej. I etap budowy zakończymy za kilka miesięcy. 4 budynki, czyli 8 lokali zostanie oddanych Klientom jeszcze w tym roku. Lecimy zgodnie z planem.

Komfort użytkowania płynie z doświadczenia
Dobra lokalizacja, korzystana cena i bliski termin realizacji to główne zalety, ale nie jedyne. Listę należy rozszerzyć o najwyższy komfort użytkowania. Do budowy mieszkań w Radzyminie wykorzystujemy swoje doświadczenie w branży, sprawdzone technologie i wysokiej jakości materiały. Znamy swoje zadania i wypełniamy je najlepiej jak potrafimy.

Segment pełen marzeń
W skład całej inwestycji wchodzi 16 lokali mieszkalnych. Każda z nieruchomości składa się z salonu, kuchni, 4 sypialni, 2 łazienek, garażu, balkonu, tarasu i kotłowni, która może również pełnić funkcję pralni lub spiżarni. Przydomowy ogródek to wymarzona strefa rodzinnych zabaw lub wspólnego relaksu. Zaprojektuj tę przestrzeń po swojemu.

Wybierz nieruchomość w Radzyminie
Tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dotrzymujemy terminów. Wybieramy miejsca, w których można wieść przyjemne życie. Mieszkanie w Radzyminie to zmiana na lepsze. Jak widać na zdjęciach, pniemy się. Nie wybieramy dróg na skróty. Robotę wykonujemy solidnie, bo wierzymy, że jest fundamentem czyjegoś szczęścia. My już postawiliśmy na uroczy Radzymin. Kto następny?