Inwestycja w nieruchomość to bardzo ważny krok w życiu każdej rodziny. Znalezienie idealnego miejsca, które stanie się Waszym domem to duża odpowiedzialność. My też ją czujemy, dlatego budujemy jak dla siebie. Właśnie kończymy I etap. Lada moment do użytku oddamy 8 lokali z garażami i ogródkami. Może jeden z nich okaże się Twoim wymarzonym? Sprawdź to! Umów się z nami na spotkanie w Radzyminie.

Raport brygadzisty
Skupiamy się na detalach. Każdy element jest dopasowany kolorystycznie. Wszystkie razem tworzą spójny obraz nadający nieruchomościom nowoczesny charakter. Zamontowaliśmy szklane balustrady, które podkreśliły elegancki styl domów. Grafitowe drzwi i bramy garażowe dopełniły całość. Solidne fundamenty, szczelna izolacja, okna na dobrych profilach i wysokiej jakości blachodachówka zapewnią komfort użytkowania na długie lata.

Inwestycja dla rodziny
Mieszkania w Radzyminie na sprzedaż to świetna okazja. Atrakcyjna cena nieruchomości przyciąga rodziny. Duża powierzchnia użytkowa i dobrze pomyślany plan przestrzenny sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie. To dość proste, bo nieruchomość składa się z kuchni, salonu, 4 sypialni, 2 łazienek, balkonu, tarasu i kotłowni (w której można urządzić spiżarnię lub pralnię). Przydałby się też garaż i ogórek? Proszę bardzo! Wszystko w komplecie – Twój wymarzony dom.

Nieruchomości w Radzyminie
Jeśli cenisz ciszę i kameralną okolicę, ale nie chcesz tracić kontaktu z wielkim miastem, to miejsce dla Ciebie. Osiedle Modra powstaje 10 minut spacerem od centrum Radzymina i jedynie 25 km od centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się: sklepy, placówki edukacyjne i medyczne, restauracje, apteka, poczta, kościół, stacja benzynowa, przystanek autobusowy oraz wyjazd na trasę S8. Ciesz się na co dzień bliskością natury. Spędzaj czas w ogrodzie i na tarasie. Pozwól sobie na chwile przyjemności z bliskimi lub w swojej prywatnej przestrzeni. Przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością Cię oprowadzimy i podzielimy się swoim doświadczeniem.